Usługi dodatkowe

Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych usług!

NEGOCJACJA CENY AUTA

Nie wiesz od czego zacząć negocjację ceny? 

Jak się do tego zabrać?

Czy uzyskany rabat cenowy nie mógł być większy? 

Nie martw się!

Negocjację ceny zostaw zawodowemu handlowcowi!

Znajdę dziesiątki powodów do obniżenia ceny auta. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zawodowemu znam techniki sprzedaży sprzedawców samochodowych i techniki negocjacyjne. Nawet jeśli sprzedający poinformuje Ciebie, że cena auta jest ostateczna to i tak nie jest przesądzone, że tyle musisz zapłacić! Skontaktuj się ze mną a gwarantuję maksymalne możliwe zbicie ceny auta (średnio od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych, w zależności od ceny i stanu samochodu). 

Ile to Cię kosztuje? 

Przykład: Cena auta- 30 tys.zł 

Cena po mojej negocjacji- 29 tys.zł

Moje wynagrodzenie: 200zł 

Twój zysk: 1000zł- 200zł = 800zł

20%  

Uzyskanego

rabatu.

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

W dobie nowoczesnych samochodów naszpikowanych elektroniką nieodłącznym elementem staje się diagnostyka komputerowa pojazdu. Za jej pomocą możemy zweryfikować poprawność działania szeregu podzespołów w pojeździe oraz znacznie szybciej wykryć usterki co pozwoli nam uniknąć niepotrzebnych lub błędnych napraw. Diagnostyka komputerowa odbywa się za pomocą profesjonalnego diagnoskopu z najwyższej półki. Jest to prawdziwy kombajn wśród testerów diagnostycznych o praktycznie nieograniczonych możliwościach. Tester ten pozwala na pełną diagnostykę pojazdów osobowych i dostawczych produkcji Europejskiej, Amerykańskiej, Azjatyckiej. Diagnoskop posiada najnowsze oprogramowanie, które jest na bieżąco aktualizowane co gwarantuje poprawną diagnostykę. Usługa obejmuje odczyt i kasowanie błędów.

50zł 

ZASTAWY REJESTROWE

Sprawdź czy na samochodzie, który zamierzasz kupić nie ciąży zastaw rejestrowy. Jeżeli świadomie lub nieświadomie staniesz się posiadaczem pojazdu na który został nałożony zastaw rejestrowy, a poprzedni właściciel nie spłacił swoich zobowiązań. W przypadku uruchomienia przez wierzyciela procedury ściągalności należności, najczęściej kończy się ona odebraniem samochodu, bez względu na to, do kogo obecnie należy. Usługa dostępna dla pojazdów zarejestrowanych w Polsce.

80zł 

WYJAZD ZAGRANICZNY PO SAMOCHÓD

Na polskim rynku nie potrafisz znaleźć wymarzonego auta dla siebie? Oferty które Cię interesują są ofertami zagranicznymi? Żaden problem! Skontaktuj się ze mną a razem z Tobą wybiorę się w podróż po Twój wymarzony samochód!

Cena ustalana indywidualnie.

WYPOŻYCZALNIA MIERNIKÓW LAKIERU

Chcesz samemu zweryfikować grubość powłoki lakierniczej? Skorzystaj z wypożyczalni elektronicznych mierników lakieru.

  • Pomiar na blachach stalowych, stalowych ocynkowanych, aluminiowych oraz możliwość dostosowania do innych (np. miedź)

  • sonda pomiarowa na przewodzie,

  • podręczna trwała pamięć 100 pomiarów,

  • funkcja HOLD (zamrażanie pomiaru),

  • wyświetlacz LCD z podświetleniem,

  • wskaźnik stanu baterii i intuicyjna obsługa,

  • miernik posiada certyfikat europejski CE,

 

Na okres wypożyczenia miernika wymagane jest pozostawienie kaucji w wysokości 200zł, która jest zwracana po oddaniu urządzenia.

30zł Doba 

WYCENA WARTOŚCI RYNKOWEJ POJAZDU

Nie wiesz ile tak naprawdę jest warte auto, które zamierzasz kupić lub sprzedać? Wycena wartości rynkowej pojazdu rozwieje Twoje wątpliwości.

Wycena odbywa się przy użyciu programu stosowanego w Polskich urzędach co gwarantuje rzetelną i niepodważalną wycenę.

30zł 

TEST SPRAWNOŚCI AKUMULATORA I UKŁADU ŁADOWANIA

Usługa obejmuje  sprawdzenie stanu technicznego akumulatora , oraz układu ładowania i rozruchu. Sprawdzenie odbywa się za pomocą  specjalistycznego testera akumulatorów Magneti Marelli wyposażonego w drukarkę z możliwością wydruku wyniku testu. Po przeprowadzonym teście uzyskamy informację o kondycji nie tylko akumulatora, ale również alternatora i rozrusznika.

20zł 

Wszystkie ceny zawierają podatek Vat 23%. Jeżeli chciałbyś otrzymać fakturę Vat na firmę podaj numer NIP przy składaniu zamówienia.

parking samochodowy

Kontakt

Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Tarnowskie Góry -Śląsk

Tel: +48 508-383-070
 

Godziny kontaktu telefonicznego:

Poniedziałek- Piątek: 9:00-19:30

Sobota: 9:00-17:00

Niedziela: 12:00-17:00  

  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

Sprawdzenie auta przed zakupem ; Pomoc w sprzedaży auta ; Doradztwo samochodowe Śląsk, Opolskie, Małopolskie, Dolnośląskie ; Pomoc w zakupie samochodu ; Doradztwo motoryzacyjne ; Auto consulting Silesia ; zakup-sprzedaż samochodu Śląsk ; Doradztwo przy zakupie auta ; Doradztwo przy sprzedaży auta

Katowice, Zabrze, Chorzów, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Mikołów, Lubliniec, Strzelce Opolskie, Ruda Śląska, Częstochowa, Tychy, Pszczyna, Racibórz, Rybnik, Zawiercie, Kluczbork, Silesia, Olkusz, Kraków, Wieliczka, Skawina, Chrzanów, Oświęcim, Bieruń, Wadowice,  Opole, Poręba, Siewierz, Żory, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Żywiec i inne obszary województw: Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego, Małopolskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego. Chcesz sprawdzić auto w innej części kraju? Skontaktuj się.

© 2021 by AutoDoradztwo24.pl