top of page

Dlaczego AutoDoradztwo24.pl?

Proste zasady

Brak ukrytych opłat.

Szybka realizacja

Zlecenia realizowane nawet w godzinę od złożenia zamówienia

Uczciwe ceny

Inspekcja powłoki lakierniczej już od 99 zł!

Inspekcje pojazdów czy inne usługi wykonywane są od świtu do zmierzchu, po wcześniejszym umówieniu się, niezależnie od dnia tygodnia. Zamówienia realizowane są zazwyczaj w ciągu 24h.

 • W AutoDoradztwo24.pl inspekcje samochodowe wykonuje wyłącznie właściciel firmy, gwarantując tym samym najlepszą jakość usług! (Chcesz zrobić coś dobrze? Zrób to sam!).

 • Indywidualne podejście. Kontaktujesz się bezpośrednio z właścicielem firmy, a nie żadną infolinią, a usługa jest dostosowywana do Twoich potrzeb.

 • Brak anonimowości. Dobrze wiesz kto będzie przeprowadzał inspekcję auta, a nawet możesz w niej uczestniczyć - do czego gorąco zachęcam.

 • Profesjonalny sprzęt. Podczas oględzin wykorzystuje sprzęt warty kilkanaście tysięcy złotych niespotykany u konkurencji. (Żadna ogólnopolska firma nie zainwestuje tyle w swojego specjalistę mając ich np. dwustu).

 • Znane kompetencje i doświadczenie. U konkurencji nigdy nie wiesz kto będzie sprawdzał wybrany przez Ciebie samochód i jakie jest jego doświadczenie.

 • Brak dodatkowych opłat za rozmowę telefoniczną po oględzinach czy szybką realizację zamówienia jak jest to w przypadku niektórych ogólnopolskich firm. W AutoDoradztwo24.pl jest to za darmo (zdarza się, że zamówienia są realizowane nawet w ciągu kilku godzin!).

 • Możliwość wykonania inspekcji w dni wolne od pracy (sobota, niedziela, dni świąteczne).

 • Brak ograniczeń terytorialnych. Inspekcja może zostać wykonana w całym kraju jak również zagranicą.

 • Gwarancja najwyższej jakości i staranności. Jako właściciel nieustannie pracuję i dbam o dobrą opinię firmy.

 • Możliwość etapowego rozszerzenia inspekcji. Jeśli będziesz obecny podczas oględzin nie musisz z góry deklarować jaki rodzaj inspekcji wybierasz. Inspekcja może zostać przeprowadza etapami; od najtańszej inspekcji i zakończyć się na wybranym etapie sprawdzania. Z doświadczenia wiem, że nie warto tracić pieniędzy na wizytę w SKP czy podłączenie pod komputer, jeśli już sam pomiar powłoki lakierniczej wykaże poważną kolizyjność auta i tym samym zrezygnowanie z zakupu. Wtedy zapłacisz tylko 99 zł zamiast 299 zł czy 349 zł.

 • Szeroki wybór usług. Każdy może dopasować indywidualnie zakres wykonania inspekcji.

 • Najniższa cena za ustalenie wypadkowości auta. Już za 99 zł możesz dowiedzieć się czy wybrany przez Ciebie samochód nie uczestniczył w wypadku lub nie jest złożony z kilku aut:).

 • Bezproblemowy powrót z zakupionym samochodem. Nie musisz brać drugiego kierowcy! Mogę po Ciebie przyjechać i razem pojedziemy na oględziny jednym samochodem. Jeśli auto okaże się warte zakupu, możesz nim od razu wrócić do domu. Jeśli nie to Cię odwiozę do domu po oględzinach.

Zdj%C4%99cie%20profilowe%20nowe_edited.j
AutoDoradztwo24.pl firma godna zaufania.

Korzystając z usług AutoDoradztwo24.pl, korzystasz z usług firmy, która profesjonalnie zajmuje się doradztwem motoryzacyjnym. Usługi te są wykonywane osobiście przez właściciela firmy co gwarantuje najwyższą staranność, a profesjonalny sprzęt i ogromne doświadczenie są gwarancją najwyższej jakości.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

AutoDoradztwo24.pl Robert Skrzyniarz
Biuro Obsługi Klienta
Katowice ul. Warszawska 6
Tarnowskie Góry ul. Bytomska 10

Nip: 645 231 24 68     Regon: 367302573

Doświadczenie

Członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego PLMOT. Mechanik samochodowy z tytułem czeladnika. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Student studiów inżynierskich  na kierunku Transport. Pasjonat motoryzacji z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. W swojej karierze nie tylko zajmowałem się naprawą samochodów w ASO, ale wyceniałem ich wartość, skupowałem oraz sprzedawałem pojazdy u autoryzowanego dealera znanej marki. Dodatkowo zajmowałem się rozbiórką pojazdów i motocykli oraz sprzedażą ich części. Zajmowałem się również wszystkimi sprawami związanymi z wydziałem komunikacji takimi jak: rejestracje, przerejestrowania, wyrejestrowania, wyrobienie wtórników dokumentów i tablic, zmiany klasyfikacji pojazdów, dokonywania wpisów urzędowych (Hak, LPG, itp.) i wiele innych. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje i regularnie uczestniczę w szkoleniach (średnio 1 w miesiącu). Obecnie jestem w trakcie uzyskiwania uprawnień Certyfikowanego Rzeczoznawcy Samochodowego.

Odwiedź AutoDoradztwo24.pl na Instagramie lub Facebooku

Opinie Klientów na

5 Gwiazdek!

Grafika opinie Google.jpg
Grafika opinie Facebook.png
bottom of page